"Karagül dizisi" sımsıkı ve iddialı kadrosuyla yayın hayatına merhaba demeye hazırlanıyor. "Karagül dizisi oyuncuları" ve "Karagül dizisi oyuncu kadrosu" dizi severlerin en çok merak ettiği sorulardan bir kaçıdır. Sizleri daha fazla merakta bırakmamak adına yapımcılığını Avşar filmin üstlendiği Karagül dizisi oyuncuları hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Son günlerde özellikle Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin final yapmasını fırsat bilen dizi yapımcıları yeni dizi çalışmaları yapmaya başlamış durumda. Ancak bu yeni diziler arasında en başarılı olacak gibi görünen dizi Karagül adlı dizidir. Karagül dizisinde bir çaresiz kadının hayat hikayesi ele alınacak. Ayrıca dizinin temel duygusu aşka dayalı olacak. Türk halkı dram kokan dizileri çok sevdiği için karagül adlı dizininde çok tutması bekleniyor.

Karagül Dizisi Oyuncuları, Karagül Oyuncu Kadrosu


Karagül dizisinde yer alacak birkaç oyuncunun ismi netleşmiş durumda. Gelin karagül dizisinde hangi oyuncular olacakmış bir göz atalım.

[caption id="attachment_10886" align="alignnone" width="368"]Şebnem Bozoklu Şebnem Bozoklu[/caption]

[caption id="attachment_10887" align="alignnone" width="404"]Yavuz Bingöl Yavuz Bingöl[/caption]

[caption id="attachment_10888" align="alignnone" width="350"]Özlem Conker Özlem Conker[/caption]

Dizi ekibine şimdiden başarılar dileriz.

1 yorum:

  1. alaattin çelik5 Aralık 2012 10:15

    slm ben alaattin gaziantep sanatçılar derneği (gansad) üyesiyim bu projeden bir bilgim vardı. Bu projede rol almak isterdim saygılarımla bütün ekip e başarılar dilerim.

    YanıtlaSil

 
Top