Evde bereket için okunacak dualar konulu makalemize hoş geldiniz. Birçoğumuz hanemize büyük meblağda para giriyor olmasına rağmen elimize geçen bu paranın bereketsiz olmasından yakınırız. Evde bereket olması için öncelikle hane halkının yüce Yaradan’a inanan kişilerden oluşması gerektiğini bilmenizde fayda var. Ettiğiniz tüm dualara rağmen evinizde bereket yoksa yazımızın devamından bereket dualarına ulaşabilirsiniz.

7 adet buğday tanesine abdestli bir şekilde; (997) defa "Ya Fettan Ya Rezzak" esması okunur. Daha sonra bu buğday tanelerini evinizde bulunduracaksınız. Allah'ın izni ile rızka boğulursunuz. Lakin bu sırrı kimseye söylemeyeceksin, gelen rızkı da günah işlemek hususunda kullanılmaz yoksa yapan helak olur.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Bereket DuasıAllahümme rabbe Cebrâiyle ve İbrahiyme ve Mikâiyle ve İsrâfiyle ve Azraiyle ve İsmâıyle ve İshâka ve Ya'kûbe ve münzilel berekâtı ve münzilettevrâti vezzebûri vel İnciyli vel Furkaani velâ havle veâkuvvete illa billahil aliyyil azıym Lâ ilâhe illallahül melikül hakkulmübiyn Muhammedün resülüllahi sâdikul va'dül emiyn* innellâhe hüverrazzâku zülkuvvetil metiyn* Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Rabbi Ya Rabbi Ya Rabbi Ya hayyu ya kayyumü ya zelcelâli vel ikram* Es'elüke bismikel azıymi en terzükanii rizkan halâlen tayyiben bi rahmetike ya erhamer-râhımiyn. Yemliyha, Misliyna, Mekseliyna, Mernuş, Debernuş, Şazenûş, Kefeştetayyuş, Kıtmiyr,- Ya Fettah Huuu.

Hepinizin hanesine bereket gelmesini yüce Allah’tan niyaz ederiz. Eğer sizlerinde bildiği bereket duası varsa bunları yorum yap kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top